Witamy W Malinowym zajeździe

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze gospodarstwo również online. Posiadając wieloletnie doświadczenie, z wielkim entuzjazmem i pasją uprawiamy głównie szparagi, truskawki, maliny i jeżyny. Nasze produkty przekonują wysoką jakością i codzienną świeżością.

Nasze pole

Razem z rodziną i przyjaciółmi może państwo zbierać nasze słodkie owoce prosto z krzaka. Zapewnimy kosze na miejscu lub można skorzystać z prywatnych pojemników. Przydział wyznaczonych rzędów oraz rozliczanie odbywa się w kawiarni ogrodowej.

Nasze pole Truskawki

Nasze pole Maliny

Nasze pole Borówki

Nasze pole Szparagi

Kawiarnia

W naszej kawiarni ogrodowej oferujemy świeżo zebrane owoce z pola i uzupełniamy je o produkty regionalne i sezonowe. Nasze zbiory przetwarzamy również na słodkie dżemy, soki lub likiery. Pikantne produkty, takie jak pikle lub domowy bigos, poszerzają naszą ofertę. Zapraszamy na gorącą kawę lub herbatę z lekkim kawałkiem tortu lub soczystego blaszanego ciasta. Dzięki licznym miejscom do siedzenia na zewnątrz, każda rodzina znajdzie u nas swoje ulubione miejsce. Należy pamiętać, że nasza codzienna oferta jest zróżnicowana ze względu na sezonowość.

Imprezy

Szuka państwo odpowiedniego miejsca na swoją uroczystość? Oferujemy indywidualnie zaplanowane imprezy, rodzinną atmosferę i oczywiście dużo natury!

Czy to uroczystości rodzinne, urodziny, rocznice czy zjazdy klasowe. Dla każdego znajdzie się właściwa oferta. Zależy nam, aby czuło państwo się u nas swobodnie. Skontaktuj się z nami wcześniej, aby omówić szczegóły. Wieczorne wydarzenie jest również możliwe po wcześniejszym umówieniu.

Wiejska atmosfera

Młodzi czy starzy - wszyscy ich kochają, nasi puszyści mieszkańcy. Zaciekawione osły czekają na szeroki uśmiech dzieci lub delikatną pieszczotę za uchem. Z drugiej strony, dla nieco nieśmiałego jelenia wystarczy trochę trawy lub mała marchewka. A jeśli jesteś cierpliwy, będziesz miał szczęście i zauważysz jednego z naszych kotów. Ciesz się ciszą i spokojem na wsi z najbliższymi. Każdy wyjazd do nas jest jak dzień wakacji.

Restauracja

Restauracja uzupełnia naszą kawiarnię o obfite dania. Menu dostosowuje się do pory roku - od szparagów w maju po pieczoną gęś zimą. Naszym bestsellerem jest i na pewno pozostaje chrupiący, soczysty schab. Nasi goście go uwielbiają! Masywny komin zamienia dawną oborę zimą w przytulne, ciepłe pomieszczenie. Natomiast grube mury chłodzą latem nagrzane ciała . Druga sala, z dużymi oknami i wysokimi sufitami, idealnie pasuje jako odpowiednik. .


Planuje państwo wyjazd do nas z więcej niż 4 osobami? Cieszymy się z rezerwacji. Telefonicznie lub mailowo pod adresem:
Tel.: 0048/ 608 737 898
E-Mail: info@himbeerhof.pl

Nasze menu

Kontakt

Zajazd Malinowy

Schewior Dorota
Wielotów 26
66-620 Gubin
Tel.: 608 737 898
Email: info@himbeerhof.pl

Nasze godziny otwarcia:
Kwiecień - Wrzesień
Dziennie 8.00 – 18.00
Październik - Marzec
Dziennie 10.00 – 16.00
Styczeń zamknięty.