Witamy W Zajeździe Malinowym

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze gospodarstwo również online. Posiadając wieloletnie doświadczenie, z wielkim entuzjazmem i pasją uprawiamy głównie szparagi, truskawki, maliny i jeżyny. Nasze produkty przekonują wysoką jakością i codzienną świeżością.

Nasze pole

Razem z rodziną i przyjaciółmi mogą państwo zbierać nasze słodkie owoce prosto z krzaka. Zapewnimy kosze na miejscu lub można skorzystać z prywatnych pojemników.

Nasze pole Truskawki

Nasze pole Maliny

Nasze pole Borówki

Nasze pole Szparagi

Kawiarnia ogrodowa

Zapraszamy na gorącą kawę lub herbatę z kawałkiem tortu lub ciasta z blachy. Dzięki licznym miejscom do siedzenia na zewnątrz, każda rodzina znajdzie u nas swoje ulubione miejsce.


W naszej kawiarni ogrodowej oferujemy świeżo zebrane owoce z pola i uzupełniamy je o produkty regionalne i sezonowe. Nasze zbiory przetwarzamy również na słodkie dżemy, soki lub likiery. Kolejne produkty, takie jak pikle lub domowy bigos, poszerzają naszą ofertę.

Należy pamiętać, że nasza codzienna oferta jest zróżnicowana ze względu na sezonowość.

Restauracja

Restauracja uzupełnia naszą kawiarnię o obfite dania. Menu dostosowuje się do pory roku - od szparag w maju po pieczoną gęś zimą. Naszym bestsellerem jest i na pewno pozostanie chrupiący i soczysty schab. Nasi goście go uwielbiają! Masywny komin zamienia dawną oborę zimą w przytulne, ciepłe pomieszczenie. Natomiast latem grube mury chłodzą nagrzane ciała. Druga sala z dużymi oknami i wysokimi sufitami idealnie pasuje jako odpowiednik.

Menu
Planuje państwo wyjazd do nas z więcej niż 4 osobami? Cieszymy się z rezerwacji.
Telefonicznie lub mailowo pod adresem:
Tel.: +48 608 737 898
E-Mail: info@himbeerhof.pl

Imprezy

Szuka państwo odpowiedniego miejsca na swoją uroczystość? Oferujemy indywidualnie zaplanowane imprezy, rodzinną atmosferę i oczywiście dużo natury!

Czy to uroczystości rodzinne, urodziny, rocznice czy zjazdy klasowe. Dla każdego znajdzie się właściwa oferta. Zależy nam, aby czuło państwo się u nas swobodnie. Skontaktuj się z nami wcześniej, aby omówić szczegóły. Wieczorne wydarzenie jest również możliwe po wcześniejszym umówieniu.

Wiejska atmosfera

Młodzi czy starzy - wszyscy kochają naszych puszystych mieszkańców. Ciekawskie osły czekają na szeroki uśmiech dzieci lub delikatną pieszczotę za uchem. Dla nieco nieśmiałego jelenia wystarczy trochę trawy lub mała marchewka. A jeśli jesteście cierpliwi, będziecie mieli szczęście i zauważycie jednego z naszych kotów. Ciesz się ciszą i spokojem na wsi z najbliższymi. Każdy wyjazd do nas jest jak dzień wakacji.

Kontakt

Zajazd Malinowy
Dorota Schewior
Wielotów 26
66-620 Gubin
Tel.: +48 608 737 898
Email: info@himbeerhof.pl

Nasze godziny otwarcia:
Kwiecień - Wrzesień
Dziennie 8.00 – 18.00
Październik - Marzec
Dziennie 10.00 – 16.00
Styczeń zamknięty.